Príďte podporiť Loreen do Bratislavy!

Ako sme včera avizovali, náš klub chystá menšie prekvapenie. Loreen vystúpi 30. novembra v Bratislavskom Babylon Ateliéri.
A naše prekvapenie? V deň koncertu sa všetci fanúšikovia Eurovízie a hlavne speváčky Loreen stretneme na Hlavnej vlakovej stanici v Bratislave. Budeme totiž čakať na vlak, ktorý odchádza ráno o 07:00 z Bardejova, ktorý bude plný fanúšikov tejto škandinávskej krásky. Predpokladaný príchod do Bratislavy je 16:20. Naši kolegovia na Vás budú čakať už od 16:00, pred hlavným vchodom, kde sa stretneme pod švédskou vlajkou. Odtiaľ všetci spolu vyrazíme do centra Bratislavy, kde sa bude spomínaný koncert konať. Budeme mať mnoho času a môžeme debatovať o Loreen a aj o Eurovízii. Nezabudnite si vziať švédske vlajky na podporu Loreen :) Ak by ste sa chceli pripojiť k nám, stačí ak nám napíšete e mail na euroviziask@centrum.sk a pripíšete svoj predpokladaný príchod do Bratislavy. Určite sa nejako dohodneme :)
Takisto bude toto stretnutie aj prvým oficiálnym stretnutím fanúšikov nášho Eurovision Slovakia Club! foto: sme.sk, mhdfoto.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára